0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BOXI Мотор Вентил Корица Вклопува За да Одберете 2001-2015 Toyota Camry Highlander RAV4 Tarago Alphard Матрица Rukus Scion тц Scion xB (го Заменува 1120128033 1120128014)

BOXI Мотор Вентил Корица Вклопува За да Одберете 2001-2015 Toyota Camry Highlander RAV4 Tarago Alphard Матрица

DEN 1343.76
Това е достапна

Износот

Одговара : 2002 - 2011 Toyota Camry, 2001 - 2003 Тојота Еја,2001 - 2007 Toyota Highlander / Kluger , 2001 - 2012 Toyota RAV4, 2002 - 2008 Toyota Camry Solara / Solara , 2000 - 2005 Година Тојота Previa / Tarago / Estima, 2002 - 2008 Тојота Alphard,2009 - 2013 Година Тојота Матрица,2007 - 2013 година Тојота Марк X ZIO, 2008 - 2015 Тојота Rukus, 2005 - 2010 Scion тц, 2008 - 2015 Scion x B.Моторот Код : 2.4 L 2 AZ-FE, го Заменува број : 11201-28033 11201-28014 1120128033 1120128014. Дизајниран да го издржат тешките услови во модерен мотор за замрзнување.Пакет се вклучени : 1 x Мотор Вентил за да се Покрие.Белешки : ве Молиме проверете OEM Број пред да го купите.Ова е најдобар начин за да се потврди fitment.Настава не е вклучена.Професионалната инсталација се препорачува.

За стоката

Слична стока во категоријата