0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На Премиум Пар Лево Десно Мотор Вентил Капакот за Полнење со Дихтунзи Компатибилен со Nissan Murano 2009-2014 Потрагата 2011-2014 3.5 L

На Премиум Пар Лево Десно Мотор Вентил Капакот за Полнење со Дихтунзи Компатибилен со Nissan Murano 2009-2014 Потрагата

DEN 1679.76
Това е достапна

Износот

Компатибилен со Nissan Murano 2009-2014; Потрагата 2011-2014 (V6 Од 3,5 L / VQ35 Мотор )).Позиција : Пред Моторот Левата и Десната Страна (Банка 1 Банка 2).Материјал : Пластика; Површина Заврши : Црна, Отпорен На Корозија; Покрие Тип : Краток.Заптивка се вклучени : Yes; Нафта Baffles се Вклучени : Yes; Завртки Вклучени : Нема.Дел Број : 13264 JP01 B, 13264-JP01 B, 13264 JP01 A, 13264-JP01 A, 264-996, 264-995. Murano 2009-2014 V6 Од 3,5 L DOHC Petrol Quest 2011-2014 V6 Од 3,5 L DOHC Бензин.

За стоката

Слична стока во категоријата