0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Anifer Сива Веѓа Молив и Пченица Боја Течност Фондацијата без Суровост

Anifer Сива Веѓа Молив и Пченица Боја Течност Фондацијата без Суровост

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

Бојата одговара совршено со вашата природна боја, тоа е тенка па тоа не е можно да се подготви тенки линии кои наликуваат на влакната.Ако имаш многу, многу редок веѓите и сакате да го најдете нешто што останува во место и да изгледа природно.Можете да го пробате.Безбедно спакувани,молив е пластика-обложена па да знаете дека тоа нема да се отвори претходно, тоа е важно за хигиена цел.тоа е дупка со доказ и лесен за употреба.Тоа се заштедува време, во прилог да се има точниот резултат.Течни фондацијата дизајниран за секојдневна употреба.Мека текстура,долго-траен.Освежување навлажнувачки негување.Изберете од најдобрите боја на сенка за вашата кожа,Капе течни основа на задната страна на раката и потоа нежно да го допрете Течни основа на вашата кожа или со вашите прсти или со задушени шминка сунѓер.Anifer Веѓа Молив е се-во-еден триаголен-падна стигнале веѓа молив да се пополни во веѓите На Anifer Течна Основа за Комбинација/Мрсна Кожа глајд модели на мазни, да дава долготраен сјај контрола со уште, беспрекорна мат финиш да трае во текот на денот.

За стоката

Слична стока во категоријата