0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
#N/A Веѓата Сапун за Полнење, со Веѓа Раст Серум 1 Веѓа Четки И Алое Вера Вода, 3D Веѓа Подигнување Веѓа Подобрувач Веѓите Стил Салон за Убавина Дом - Бојата на чантата

N/A Веѓата Сапун за Полнење, со Веѓа Раст Серум 1 Веѓа Четки И Алое Вера Вода, 3D Веѓа Подигнување Веѓа Подобрувач

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

Пакет Вклучуваат:Веѓа Сапун 20g*1, Веѓа Раст Серум 5ml*1, Хидра Алое Вода 50мл*1, Веѓа Четки*1.По отстранување на шминка, се применуваат веѓа раст серумски да ви помогне вашите веѓи расте и се дебели веѓи.Спреј мала количина на алое вера вода за да се навлажни стил сапун.Спецификација : - Користете Чекори : - 1.Отворете веѓа стил сапун.Земете соодветен износ на веѓа стил сапун со четка.

За стоката

Слична стока во категоријата