0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
45pcs Акрилик Дијамант Камења Јасно Избрани Боја Акрилик Дијаманти Огромни Лажни Дијаманти Круг Дијаманти Pirate Богатство Камења, Накит за Пиратска Партија Вазна Спој

45pcs Акрилик Дијамант Камења Јасно Избрани Боја Акрилик Дијаманти Огромни Лажни Дијаманти Круг Дијаманти Pirate

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Карактеристики 1.Тие сигурно ќе се создаде елеганција за вас.8 во(како што е прикажано на сликата) Количеството : 45pcs Акрилик Дијамант Камења Пакет содржина 45pcs Огромни Лажни Дијаманти Забелешка Деца треба да се користат под родителски надзор.45 компјутери лажни дијаманти доволно за да можете да ја користите 3.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА КРУГ АКРИЛИК ДИЈАМАНТ : Круг Акрилик дијамант има соодветна големина од 1,3 во x 0. 45 PCS ОГРОМНИ ЛАЖНИ ДИЈАМАНТ ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете 45pcs лажни дијаманти, со вкупна, Акрилик дијамант камења доаѓаат со избрани боја.ШИРОК APPLICATIPN 25-КАРАТ АКРИЛИК ДИЈАМАНТ : Огромен акрилик дијамант има широка примена во нашиот секојдневен живот, можете да го користите faux дијамант како подарок или можете да ги користите за декорација на вазна, партија, дома, риба резервоарот, свадба, бебето тушеви, свеќи. јасно и избрани боја 4.Избрани боја Акрилик дијаманти може да потоне во вода, погоден за да се користи како вазна, спојници, табела декорација.АКРИЛИК ДИЈАМАНТ КАМЕЊА : Јасно дијамант камења се направени од високо квалитетна Акрилик стакло материјали, без нечистотии или меури во внатрешноста на Акрилик дијамант камења изгледа реален и се безбедни и не-токсични.ИЗБРАНИ АКРИЛНА БОЈА ДИЈАМАНТ КАМЕЊА : 25-карат јасно акрилик дијаманти доаѓаат со различни убави бои, како црвена, зелена, сина, јасно, жолта, розова и др.соодветна големина и широка примена Спецификација Материјал : Акрилик стакло материјали Боја : како што е прикажано на сликата Големина : 1.Тие се навистина големи, кои можете да ги користите за роденден партии, Свадба, деца занаети, домот и декорација, итн.Нивните реални изглед ќе ви донесе добро расположение.Дали сте во потрага за на доградба на Акрилни дијамант камења или круг акрилик дијаманти?Дојде и да ги избереме нашите избрани обоени акрилик дијаманти за партија вазна спојници табела декорација свадба.Мулти обоени 25-карат акрилик дијаманти ќе работи одлично за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата