0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кристал Жолта Стакло Камења 1lb, Стакло Камења за Вазни Спојници, Неправилни Мазна Стакло Камчиња Аквариум Спојници, Табела Разбегуваат, Камења Стакло Confetti, Чај Свет

Кристал Жолта Стакло Камења 1lb, Стакло Камења за Вазни Спојници, Неправилни Мазна Стакло Камчиња Аквариум Спојници,

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

❤【ДОСТАПЕН ВО 1 LB КЕСИ】- За 1lb кристал жолта стакло камења, светла и роман colorwill донесе уникатно визуелно уживање.Долгорочните јасно чанта ќе обезбеди доволно енергија за поддршка на здрав 1lb стакло камења.На проѕирност на секој дијамант им овозможува на секој извор на светлина за да блесне преку неа, особено на вечер тоа ќе додадете нови убава глетка за вас.Ќе се носат насекаде во склопот преку чанта дизајн. ❤【КАКО ДА го КОРИСТИТЕ И ЗА ОНА што】- извади или потопување во вода за да се отстранат било прашина или валкано собрани врз стакло, ќе добиете искра и сјај од пред.Не-токсични, невкусна, загадување-слободните и не-корозивен. ❤【ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ】- ве Молам прости површината штета на одделни производи поради долги превоз!!!Се користи од страна на деца под 3 години мора да биде под возрасни надзор за да се избегне гушење опасност!!!Сите прашања ќе бидат решени од страна на професионални и високо-квалитетна услуга од WLYTE по-продажбата на тимот. ❤【НЕ-ТОКСИЧНИ И НЕВКУСНА】- Како додатен материјал уметност кат, има анти-носат, анти-пропадна, лесно да се чисти и други карактеристики.Може да се користи под не се оштетени.35 инчен Тежина : 1lb Боја : Crystal Жолта Материјал : Стакло песок -ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ- ❤ве Молам прости површината штета на одделни производи поради долги транспорт ❤ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ—Не е за деца под 3 години ❤ве Молиме дозвола прирачник за мерење на димензионални ❤ве Молиме дозвола бојата разликата се должи на се следи светлината и контрастот.Може да се користат со доверба и повторно користен, бојата не ќе падне, по долго време.

За стоката

Слична стока во категоријата