0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Зачин Решетката 2 Слој Јадење Трошиме Рек Прибор за јадење Носителот Кујна Полица, Зачин Шише Складирање Пол

WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Зачин Решетката 2 Слој Јадење Трошиме Рек Прибор за јадење

DEN 2080.80
Това е достапна

Износот

Стабилна и Безбедна Стои : Анти-Нозе се Лизга Дизајн,Не е Лесно да се менува, да им Помогне да се Заштитат Кујната Countertops од Изгребани Штета.Популарната Разноврсна Дизајн : Елегантен и Практичен Едноставно Жица Јадење Drainer Која Нуди Брзо Сушење, Простор Ефикасно Решение за Модерната Кујна.Монтажни; Шупливи Надвор Дизајн : Со Овој Дизајн ,Тоа е Прилично Лесно да се Соберат и Чисти за Складирање, Животни Секогаш Чувајте се Исуши од Добивање во Mildew.Сад Складирање Решетката е Направен од , Кој е Анти- ' Рѓа, Корозија-Отпорни, Отпорни, Структурата е Стабилна и носивоста е Силна.☞ Разноврсна : Совршен за Сушење на Сите Ваши Перење до Ефикасно и Безбедно, Вклучувајќи Садови и Тави.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Вашиот Производ, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ние Ќе се Обезбеди Разумно Решение.☞ Производот, Време на Испорака е 7-15 Работни Дена.Доволно компактен за да се Задржи Вашиот Мијалник Област Гледа Чисто и Уредно☞ Име на Производ : Кујна Мулти-Функционални Полица☞ Производ Количина : 1☞ Productmaterial : ☞ Производ Димензии : 45*28*43.5 См, 60*28*43.

За стоката

Слична стока во категоријата