0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
МАЧКА Гасеница 3086977 Резервни Хидраулични Цилиндри Печат Комплет со Комплет Кралот САД

МАЧКА Гасеница 3086977 Резервни Хидраулични Цилиндри Печат Комплет со Комплет Кралот САД

DEN 2428.08
Това е достапна

Износот

7 Инчен Род & 8.5 Инчен Понесе.Гасеница Опрема Видови : Исклучување на Автопат Камиони и Подземни Артикулирани Камиони.Компатибилна Опрема Модели : 769 D, 771 D, 773 DLRC, 773 E, 773 ELRC, 773 F, 773 FOEM, 773 G, 773 GLRC, 773 GOEM, 775 E, 775 F, 775 FOEM, 775 G, 775 GLRC, 775 GOEM, 775 GOEMLRC, AD45 B, AD55 B и Повеќе.Типичен Хидраулични Апликации : Суспензија На Задниот Дел.Цилиндри : 2161747, 2234392, 2238456, 2645786, 2960737, 2990042, 3344228, 3418107, 3503849 & Повеќе.Комплет Кралот САД брендирани цилиндар печат комплет кој содржи потребните заптивки за хидраулични цилиндри reseal.Сите делови се проверуваат квалитетот и заштитени од страна на поли торба и/или кутија за да се осигура дека тие се подготвени за вашиот професионален поправка и инсталирање.Бидете сигурни да се зголеми двојно проверете дел број со ОЕМ пред да го купите за вашиот наменети за апликација.Сликата е на вистинскиот комплет, но некој дел варијација може да се случи поради дел надградби или различни добавувачи.Комплет Кралот САД колекции ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации, да се обезбеди големи перформанси и носат живот, и се спарени специјално за вашата апликација.Стави нашите колекции на тест на вашиот следен хидраулични поправка.Бидете сигурни дека за да се потврди дека купувањето е Комплет Кралот САД брендирани.Побарувачката на брендот.

За стоката

Слична стока во категоријата