0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
EAI VITON Нафта Печат 70mm X 110mm Х 13mm (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

EAI VITON Нафта Печат 70mm X 110mm Х 13mm (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај

DEN 2464.08
Това е достапна

Износот

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : EAI Viton Масло Пломби се изведуваше со висок квалитет, од нерѓосувачки челик пролет и висока јачина Viton Гума за сигурен и траен перформанси.Исто така, нашата Нафта Печати има висока затегнувачка цврстина.Тоа е издржлива, сигурна, и супер еластични на високи температури на 230o C.Тоа е причината зошто ние работиме само со материјали од врвен квалитет и потврдени добавувачи, кои се гарантира да се достави до нашите високи очекувања.Оваа 70mm ID печат е лесен за употреба, практично, и разноврсна и е одлично решение за да престане да лубрикант истекување.Лесен за употреба и практичен, ова не ' рѓосувачки челик пролет нафта печат помага да се спречи истекување на масла, како и одржување на прашина и нечистотија од машината.

За стоката

Слична стока во категоријата