0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Meco Omaha WSC1830-2-LD Две Полица Тешки Заварени Услуга Количка, 35 Висина, 18 Ширина, 30 Должина

Meco Omaha WSC1830-2-LD Две Полица Тешки Заварени Услуга Количка, 35 Висина, 18 Ширина, 30 Должина

DEN 4049.52
Това е достапна

Износот

5"x1" Гумени Тркала.Двојно заварени услуга количка изградена за економија-ум. 12 мерач челик полици имаат 2" нагорен усна.Сива глеѓ заврши.Полица усна надолу.Meco Omaha - WSC1830-2-LD Две Полица Тешки Заварени Услуга Количка, Полица Усна Надолу, 5"x1" Гумени Тркала, 30"Lx18"Wx35"H, 500 lb.Капацитет, 23" Полица Царинење.Meco Omaha произведува комплетна линија на полица камиони, платформа камиони и услуга коли да ги исполни речиси сите ваши материјал ракување барања.Овие камиони функција сите двојно заварени изградба и тешки мерач челик полици за години на индустриска употреба.Заврши со сива глеѓ.

За стоката

Слична стока во категоријата