0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Аквариум Уредување Украс Риба Резервоарот Декорација Симулација Флуоресцентни Лажни Риба Superior†Квалитет и Креативните

Аквариум Уредување Украс Риба Резервоарот Декорација Симулација Флуоресцентни Лажни Риба Superior†Квалитет и

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Не само што може да ги красат вашиот аквариум но исто така обезбеди риба со пријатна засолниште.Направени од високо квалитетен материјал, не-токсични и водоотпорен.Безбедна за двете сол и свежа вода, нема да исчезнат.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Lifelike & живописни водни украс, претставуваат убави и реални декорација во вашиот аквариум.Направени од високо квалитетен материјал, не-токсични и водоотпорен.Безбедна за двете сол и свежа вода, не ќе fade Can не само декорирате вашиот аквариум но исто така обезбеди риба со пријатна shelter Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

За стоката

Слична стока во категоријата