0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1PC Mountain View Аквариум Декорација Мов од Дрво Куќа Смола Пештерата Риба Резервоарот Украс Оркестарот Landscap Декоративни

1PC Mountain View Аквариум Декорација Мов од Дрво Куќа Смола Пештерата Риба Резервоарот Украс Оркестарот Landscap

DEN 119.76
Това е достапна

Износот

Оваа rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум.Направете вашиот аквариум сликовито ,да додадете природна боја.Рибите можат да го сокријат и да го Помине низ дупката и crannies рок.Не изгние, или било алги проблеми.Големина : Стан.11.2cmx9.7cmx8cm/4.41"x3.82"x3.15".

За стоката

Слична стока во категоријата