0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Риба Резервоарот Вештачки Шарени морска ѕвезда, Аквариум Украси Тешко Смола Декорација Удобно и Еколошки

Риба Резервоарот Вештачки Шарени морска ѕвезда, Аквариум Украси Тешко Смола Декорација Удобно и Еколошки

DEN 2179.20
Това е достапна

Износот

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Направени од смола,тоа е еко-пријателски,со голема симулација и издржливи,нема да исчезнат.Оваа вештачка морска ѕвезда со право се користи за ornamenting вашите риби резервоарот.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Соодветна декорација ќе биде добро и за рибата да живеат во рибата резервоарот.Еко-пријателски,нема штета,водоотпорен,издржливи.Соодветна декорација ќе биде добро и за рибата да живеат во рибата резервоарот.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

За стоката

Слична стока во категоријата