0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Keadic Рака Притиснете Grommet Машина со 3 Умре #0#2#4 и 3000 Парчиња Grommets претходно биле вклучени Сребро & Златна, за Банери, Знаци, Тенди, Постери, Завеси, Дигитално Печатење, К?

Keadic Рака Притиснете Grommet Машина со 3 Умре 024 и 3000 Парчиња Grommets претходно биле вклучени Сребро &

DEN 1463.76
Това е достапна

Износот

❤ Она Што Ќе Добиете? Во оваа тешка должност рака притиснете grommet машинската отворот за полнење, ќе добие 1 grommet рака притиснете алатка со 3 умира ( #0 : 1/4", #2 : 3/8", #4 : 1/2" ), и сребро & златна #0 #2 #4 grommets претходно биле вклучени, секоја големина и боја 500 парчиња.Ги исполни вашите vaious барања како што се поставување grommets на вашиот брод платно и во KYDEX што ќе се направи во sheaths за различни предмети низ кујната и алатка продавница. ❤ Апликации Сцени удар машина е многу погодна за поставување grommets на банери, знаци, тенди, постери, реклами инкџет крпа, церада, картон, завеси, дигитално печатење, scrapbooking, корсети, ремени, торби, чевли и многу повеќе. ❤ Едноставен за Употреба Удар дупка на материјалот треба да се поставување grommets, а потоа ставете соодветни претходно биле вклучени (#0 #2 #4) врз умре со конвексни со лицето нагоре, а потоа ставете кожа или ткаенина со back up, следната покрие со окцето, на крај притиснете на рачката на машина за да се заврши отворот одредување.Многу едноставен и работната енергија. ❤ Трајни Grommet машинската отворот поставување на машината е направен од висок квалитет на железо материјал, дизајниран со труд-заштеда на притисни справи со фиксна со трајни, анти-корозија завртка.На висока фреквенција стврднување железнички основни и висока јачина врати пролет обезбедува подолг време и ја прави работата повеќе едноставни. ❤ Не Само за Работ Монтажа Може да се монтира на tabletop или само самостојна и добива grommets да се постави дополнително во материјалот, а не само по должината на работ.Боја : Рака Притиснете Grommet Машина.

За стоката

Слична стока во категоријата