0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Елени Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Елени Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 1550.40
Това е достапна

Износот

Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.5 инч, 1 Headband 8.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.

За стоката

Слична стока во категоријата