0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Воздухопловните сили Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Воздухопловните сили Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за

DEN 1807.20
Това е достапна

Износот

На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.

За стоката

Слична стока во категоријата