0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сина Фламинго Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Сина Фламинго Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 1944.00
Това е достапна

Износот

Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.Ние препорачуваме перење откако пред носење.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.5 инч, 1 Headband 8.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.

За стоката

Слична стока во категоријата