0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Прекрасна Паун Состав Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Прекрасна Паун Состав Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за

DEN 2205.60
Това е достапна

Износот

Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.Ние препорачуваме перење откако пред носење.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.

За стоката

Слична стока во категоријата