0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пожарникар Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Пожарникар Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 2188.80
Това е достапна

Износот

На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Ние препорачуваме перење откако пред носење.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.6"(25*65 CM) 1 Headband : 5.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.7"(15*22 CM) Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.

За стоката

Слична стока во категоријата