0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Делфин Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Делфин Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

DEN 2056.80
Това е достапна

Износот

На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.5" x 60"(80*150 CM) 1 Сува Коса Капа : 9.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Ние препорачуваме перење откако пред носење.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.

За стоката

Слична стока во категоријата