0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FNJJLU Жените Широк Нога Boho Панталони Удобен Лабава Фит Јога Панталони Еластичен Појас Хипи Pajama Bottoms

FNJJLU Жените Широк Нога Boho Панталони Удобен Лабава Фит Јога Панталони Еластичен Појас Хипи Pajama Bottoms

DEN 476.64
Това е достапна

Износот

✿【ВНИМАНИЕТО】ве Молиме да се разгледа за да изберете една или две големина поголема, и се однесуваат на големината на табелата она што се нуди!Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/или Висат Линија Сува/хлор. ✿【ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС】- Еластичен појас со прилагодливи drawstring обезбедуваат максимална удобност во половината. Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings. Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!2. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. ✿【ШИРОК НОГА ПАНТАЛОНИ】- Едноставен стил, двострано коса џебови, лабава одговара, направи да изгледате одлично за вашето слободно време.

За стоката

Слична стока во категоријата