0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Коњ Третира - Сите Природни Хранливи - Премија Коњите Се Третираат - Редови Со Коњите - ForeTreat - 2.3 Фунти

Коњ Третира - Сите Природни Хранливи - Премија Коњите Се Третираат - Редови Со Коњите - ForeTreat - 2.3 Фунти

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

Сите ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ кои се Направени од природни состојки, без додаваат конзерванси.За подобрување на здравјето на вашиот коњ.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА & ТЕКСТУРА - Дехидрирани и крцкава текстура.Fore Treat беше развиен со "третирањето" на ум, но, исто така, да се обезбеди тип на состојки кои ќе имаат корист вашиот коњ.Каде што другите ги третира се полни со ниско-одделение спојници и вештачки ароми, Fore Treat е направен со сите природни состојки.Да ги користите овие третира како начин да се покаже љубов, или да се понуди и награда за обука и да се натпреваруваат.Fore Treats се направени во САД со користење на сите природни состојки, а се разбира нема спојници или конзерванси!.

За стоката

Слична стока во категоријата