0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
angwang Шлаг Крем Шлаг Микс Стабилизатор Светло Крем Прашок за Печење Прирачник DIY Декорирање Торта Лесно Бичувањето Крем Печење Состојки

angwang Шлаг Крем Шлаг Микс Стабилизатор Светло Крем Прашок за Печење Прирачник DIY Декорирање Торта Лесно Бичувањето

DEN 575.76
Това е достапна

Износот

★Ова шлаг шлаг комбинација е одлична за шлаг cupcakes, слој колачи и врвот пити. ★Да го додадете во вашите бичувањето крем, вашиот шлаг крем ќе остане беспомошна, за неколку часа. ★Идеален за врвот десерти или украсување торти, тоа ќе го подобрите вкусот на вашиот шлаг крем. ★Материјал : Бел шеќер + Шеќер во прав + Целото млеко во прав. ★100% Задоволство Гарантира : Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ги споделите со нас веднаш, ние ќе служи за вие до сте задоволни 100% !.Шлаг Крем Шлаг Микс Стабилизатор Светло Крем Прашок за Печење Прирачник DIY Декорирање Торта Лесно Бичувањето Крем Печење Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Ова шлаг шлаг комбинација е одлична за шлаг cupcakes, слој колачи и врвот пити.Го додадете во вашите бичувањето крем, вашиот шлаг крем ќе остане беспомошна, за неколку часа.Идеален за врвот десерти или украсување торти, тоа ќе го подобрите вкусот на вашиот шлаг крем.Спецификација : Тип : Шлаг Крем Стабилизатор Материјал : Бел шеќер + Шеќер во прав + Целото млеко во прав Капацитет : 100g Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Шлаг Крем Стабилизатор.

За стоката

Type:
Whipped Cream Stabilizer
Material:
White sugar + Glucose powder + Whole milk powder
Capacity:
100g
Color:
As picture show
Quantity:
1 Pc

Слична стока во категоријата