0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Whitelotous Преносни Мрежа Перење Чевли Кеси Сува Чевли Организатор Торби За Перење

Whitelotous Преносни Мрежа Перење Чевли Кеси Сува Чевли Организатор Торби За Перење

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Дизајниран за машина за перење или сушење чевли, како што се патики, чевли тенис, итн.Со два еластична виси циклуси кои овозможуваат удобен воздух-сушење на сушење прачка или куки.Преносни Свитлива мрежа перење чевли за перење торба.Материјали : Најлон.Големина : 28*26*12cm/11.02"*10.24"*4.72".Спецификација на производот : Капацитет : 150ml Облик : Плоштадот Боја : Бела Големина : 28*26*12cm/11.02"*10.24"*4.72" Материјали : Најлон.

За стоката

Слична стока во категоријата