0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Voluxe Памук Складирање Торба, Памук Работи во Чантата, Природна Боја Обична Памучна Drawstring Складирање Drawstring Складирање Перниче за Патување се Користи за Домашна Упот?

Voluxe Памук Складирање Торба, Памук Работи во Чантата, Природна Боја Обична Памучна Drawstring Складирање Drawstring

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Различни капацитети и големини е обезбеден за ваша погодност.Голем капацитет прави оваа торба совршен за семејства кој заштедува простор и помага на вашата куќа чува уредни.Перење кеси помош попречува остане почиста и новак мирис, бидејќи валканите алишта не е во директен контакт со материјалот од забавува.9 инчен 22 * 28cm / 8.Спецификација : Материјал : Cotton Color : Природни Color Four Големина : 10 * 12cm / 3.На drawstring затвора со кабелот за заклучување држи работите се безбедно прицврстени.7 инчен 15 * 20cm / 5.0 инчен 30 * 40cm / 11.Перење кеси помош попречува остане почиста и новак мирис, бидејќи валканите алишта не е во директен контакт со материјалот од забавува.Торба е затворена со drawstring, кој ги држи работите безбедно прицврстени и штити попречува од мирис.7 инчен (изборен)Производ Тежина : Околу.Направени од unbleached природни еко‑пријателски памук за долга употреба и лесно машина за миење.Различни капацитети и големини е обезбеден за ваша погодност. Штити попречува од мирис. Голем капацитет прави оваа торба совршен за семејства кој заштедува простор и помага на вашата куќа чува уредни.Разновидни функции.Голем капацитет прави оваа торба совршен за семејства кој заштедува простор и помага на вашата куќа чува уредни. Направени од unbleached природни еко-пријателски памук за долга употреба и лесно машина за миење.Оваа дополнителна домаќинство торба за перење може да се користи за перење, кампување патувања, складирање, го забавува лагер, или како што е совршен помошник кога се движат куќа.Одличен за домашна употреба. Затворена со drawstring.Оваа дополнителна домаќинство торба за перење може да се користи за перење, кампување патувања, складирање, го забавува лагер, или како што е совршен помошник кога се движат куќа.Оваа дополнителна домаќинство торба за перење може да се користи за перење, кампување патувања, складирање, го забавува лагер, или како што е совршен помошник кога се движат куќа.

За стоката

Material:
Cotton
Color:
Natural Color
Four Size:
10 * 12cm / 3.9 * 4.7inch
                  15 * 20cm / 5.9 * 7.9inch :
                  22 * 28cm / 8.7 * 11.0inch :
                  30 * 40cm / 11.8 * 15.7inch (optional) :
Product Weight:
Approx. 15~60g
Package Included:
1 x Cotton Stuff Bag :

Слична стока во категоријата