0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3 Дел Хром Позлатен Heavey Должност Перење Sorter Бања оркестарот Перење кошеви Перење Перење кошница да го пореметат Перење торба за Перење соба организација и складира

3 Дел Хром Позлатен Heavey Должност Перење Sorter Бања оркестарот Перење кошеви Перење Перење кошница да го пореметат

DEN 1046.16
Това е достапна

Износот

Еден елегантен се погледне за било перење област, на оваа тројна перење sorter е како добар изглед, како што е функционална Складирање кошеви Облека чување Облека забавува Расклопна перење кошница Чување на организаторот.Тешки-должност единица има три, полна големина сортирање кеси кои се лесно да се отстрани за транспорт на алишта со користење на челик сметководствена рачки.Домашна организација Перење sorter Перење организација и складирање.Перење организатор Перална за складирање Валкана облека кошница Бебе перење Перење кошница за отпадоци Складирање торба за Перење кошница организатор Облека забавува за спална соба Облека кошеви Перење складирање.Облека, кошница складирање Попречува за перење Соба организаторите Кошница организатор Бања кошница Перење попречува Деца перење кошеви Перална организација Перална организаторот.Перење организација Перење кошеви за спални соби Куќа организација и складирање Поделени перење забавува Бања забавува. 3 Дел Хром Позлатен Должност Перење Sorter Еден елегантен се погледне за било перење област, на оваа тројна перење sorter е како добар изглед, како што е функционална.Тешки-должност единица има три, полна големина сортирање кеси која може да биде лесно да се отстрани за транспорт на алишта со користење на челик сметководствена рачки.Армирано-отклонување на памук кеси се осигура дека тие ќе застане за да го редовна употреба.Овој здрав sorter е направен од хром-готови, челична рамка и оди од соба в соба на мазни возен вртливата casters, што се заклучува во место.Хром/Белата Точка Должина : 12 Item Width : 12 Item Height : 12 Item Weight : 14.2.

За стоката

Слична стока во категоријата