0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5 компјутери 30x40 ПЛАТНО ПЕРЕЊЕ КЕСИ со рачка Перење-торби за Перење Торби за Патување додатоци Перење торба Патна торба Облека организатор Облека забавува Облека с?

5 компјутери 30x40 ПЛАТНО ПЕРЕЊЕ КЕСИ со рачка Перење-торби за Перење Торби за Патување додатоци Перење торба Патна

DEN 1521.60
Това е достапна

Износот

Оваа торба има 2" широк црн најлон се справи со се наоѓа на надворешната страна на торба за лесна за укинување Складирање кеси Drawstring торба Облека организатор Перење бин Складирање кеса Кеса држачот.Сите кеси се опремени со tubelock за лесно затворање. 5 Тешки Платно Перење Кеси со 6 Месинг Grommets.Grommet дупки мерка стандард 3/8" и се совршени за бесење.Постојат три grommets на секоја страна од кесата.Оваа торба има 2" широк црн најлон се справи со се наоѓа на надворешната страна на торба за лесно да го дигате прстот.Сите кеси се опремени со tubelock за лесно затворање.Кесички се направени од индустриска сила поли/памучен материјал.Овие кеси се одлични за индустриски и за домашна употреба.Совршен за чување, кампување, и секојдневна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата