0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Marc Jacobs Daisy Љубов Eau Толку Слатка Жените 3.3 оз EDT Спреј

Marc Jacobs Daisy Љубов Eau Толку Слатка Жените 3.3 оз EDT Спреј

DEN 2400.00
Това е достапна

Износот

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 3614227372375. Објектот Пакет Димензија : 3.7" L x 4.7" W x 5.3" H. Точка Пакет Тежина : 1.1 lb.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Marc Jacobs.Оваа флорални овошен мирис има мешавина од бел малина, бергамот, кристализиран cloudberries, daisy дрво ливчиња, јасмин млеко шеќер мошус и бела ирис woodsy белешки.

За стоката

Слична стока во категоријата