0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OnlineEEI, Duvetyne Четка Заврши Ткаенина Болт, 54 Широк, 25 Метри, Црна

OnlineEEI, Duvetyne Четка Заврши Ткаенина Болт, 54 Широк, 25 Метри, Црна

DEN 357.36
Това е достапна

Износот

"Филмот и Photo Typical апликации вклучуваат филмски и фотографски студија и сет, театарски групи, и AV презентации.Квалитетен Материјал - 100% памук бранеа заврши со тематски оган retardant.Мерења - Топ ткаенина мерки 54 инчи широка и 25 метри долго.Светлината Блокирање - Одлично за светлина блокирање користи, тежината на 8 мл по дворот.Белешка на Здравствениот за Перење ќе го отстрани пламен retardant!.Без сјај пламен retardant памучна ткаенина, 54" x 25" yd.Најчесто се користи за привремено маскирање и draping каде светлина рефлексија е пожелно.Типични апликации вклучуваат филмски и фотографски студија и сет.

За стоката

Слична стока во категоријата