0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Amibric Светкавиот Сјајот француски нето чипка Ткаенина со Монистра на залепени Сјајот Африкански Tulle чипка Ткаенина Нигериската француска Чипка Ткаенина за Свадба П

Amibric Светкавиот Сјајот француски нето чипка Ткаенина со Монистра на залепени Сјајот Африкански Tulle чипка Ткаенина

DEN 6503.76
Това е достапна

Износот

★ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Чипка Ткаенина ,Везени Еко-Пријателски, Меко , Многу чувствително и убава , е совршен за Модата Облека , Свадба, забава и сл.Дизајн : Оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатен. ★МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : Совршен за да го користите овој Чипка ткаенина да се направи Партија, Свадба фустани, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека. ★ПОВОД : Ова нигерија чипка ткаенина е погодна за жени,девојки,мажите,свадба, забава, роденден, и било која друга прилика.НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ И ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО. ★ЧИПКА ТКАЕНИНА за УПОТРЕБА : Овој чипка ткаенина може да се користи за фустани, матурски фустани, деверуша фустани, свадба фустани, tablecloths, табела опфаќа/тркачи, перници, home /настан украси,особено за Нигериската традиционална свадба/партија прослава Асо Ebi униформа фустан. ★БРЗА ИСПОРАКА НА САД, кои се ИСПРАЌААТ од СТРАНА на DHL превозот метод!!.Нашиот бренд е : Amibric.Ве молиме погледнете за нашиот бренд : Amibric кога ќе го купите Африкански чипка ткаенина.Ако сакате да пребарувате за нашите нови производи, ве молиме да пребарувате за Amibric ткаенина.

За стоката

Слична стока во категоријата