0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
S3Lcraft француски Tulle Чипка Ткаенина со Монистра Везови Нигериската Мрежа Чипка Ткаенини 5 Метри Африкански Чипка Ткаенина за Свадба - 5yard Нигериската Африкански Ткае?

S3Lcraft француски Tulle Чипка Ткаенина со Монистра Везови Нигериската Мрежа Чипка Ткаенини 5 Метри Африкански

DEN 6359.76
Това е достапна

Износот

Дизајн : Оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатен.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.Тип на производ : Нигериската Чипка ткаенина од страна на Дворот, Чипка Ткаенина за Шиење Фустани Облека-Чипка Ткаенина за Фустани-Чипка Ткаенина за Занаети-Чипка Ткаенина за венчаница - Чипка Ткаенина за Завеси-Чипка Ткаенина за Маса Крпа-Декоративна Чипка Ткаенина-за Шиење Материјали Ткаенина-за Шиење Материјал и Залихи, Чипка ткаенина за Декорација Занает Моден Дизајн Свадба Партија се Облекуваат.Овој материјал е одличен за селски свадба, свадба торта декорација, гроздобер чај партија, гроздобер свадба, божиќ tablecloth, бебе туш tablecloth DECO СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.Совршен Подарок : Совршен подароци за Шиење, ентузијаст, женски семејства, пријатели, девојки, роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Сега го претворат вашиот ум за да започнете.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.ШИЕЊЕ ДОБРО МАТЕРИЈАЛ : погоден за уметности и занаети, DIY, шиење, scrapbooking, кукли облека, паричник, шиење играчки, tildas, крпеница, quilting и други шиење проекти, почетник пракса.

За стоката

Слична стока во категоријата