0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
120 Широк (10ft Широк) x 120 Метри Тркалаат -слонова коска/Off-Бела Чиста Voile Chiffon Ткаенина - SEDONA DESIGNZ Бренд Совршен за Draping Панели и Маскирање за Свадби & Настани

120 Широк (10ft Широк) x 120 Метри Тркалаат -слонова коска/Off-Бела Чиста Voile Chiffon Ткаенина - SEDONA DESIGNZ

DEN 6478.80
Това е достапна

Износот

120" Широк x 120 метри Чиста Voile Ткаенина боја на слонова коска/OFF-БЕЛО.Совршен за Draping Панели и Маскирање за Свадби & Настани Ткаенина.Слонова Коска/Off-Бела Chiffon Voile Се Тркалаат.Ве молиме бидете сигурни дека само купите производот се продава од SEDONA DESIGNZ, Inc.за да се избегнат било какви варијации на боите и пакување грешки.Овој Материјал е Чиста Ткаенина Ширина : 118-120" Широк Ткаенина Тежина : мала Тежина Чиста Ткаенина.Приближната се Тркалаат/Гром Големина : 120 Двор се Тркалаат/Гром Големина Користи : Draping, Маскирање, Покривање, Чиста Панели, Занаети, Настан Панели, Backdrops, Облека се Тркалаат големина е продаден од страна на 120 метри од гром. 120" Широк (10ft Широк) x 120 Метри се Тркалаат Чиста Voile Chiffon Ткаенина Совршен за Draping Панели и Маскирање за Свадби & Настани - слонова коска 120" Широк (10ft Широк) x 120 Метри Тркалаат - слонова коска Чиста Voile Chiffon Ткаенина Voile Чиста 120" Широк ака Voile Чиста де Франс или Прозорец Чиста Voile Совршен за Draping Панели и Маскирање за Свадби & Настани Ткаенини Опис : Чиста Voile е одличен материјал за чиста завеси, прозорец марами и canopies.Исто така, ве молиме да бидат известени, сите voile ролни, кои се вратиле за било која друга причина освен за производство дефект, што е екстремно редок(поткрепени со слики да го поддржат тврдењето) ќе се изложуваш на 30% restocking такси.

За стоката

Слична стока во категоријата