0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Amibric Везени Чипка Ткаенина 5 Метри за Партија Облечи Мода француски Нето Чипка Ткаенина со Sequins Нигериската француска Чипка Ткаенина за Свадба Партија Фустани 518

Amibric Везени Чипка Ткаенина 5 Метри за Партија Облечи Мода француски Нето Чипка Ткаенина со Sequins Нигериската

DEN 6407.76
Това е достапна

Износот

-Совршен материјали да придонесе голема венчаница, Облека направени во овој Чипка Applique го прави вашиот изглед повеќе шармантна и елегантен.НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК ЗА ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ И ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО.Се создаде букви за да се учат, emojis, вештачки цвеќиња, итн.Нашиот бренд е : Amibric. -Можете лесно може да се намали и да се шие на ткаенина со машина за шиење и ножици.Ве молиме погледнете за нашиот бренд : Amibric кога ќе го купите Африкански чипка ткаенина.На чипка за Роденден.Ако сакате да пребарувате за нашите нови производи, ве молиме да пребарувате за Amibric ткаенина.Embroiderednetlace ткаенина.На чипка за да го Прослават Денот на Партијата.Тип на производ : Нигериската Чипка ткаенина од страна на Дворот, Чипка Ткаенина за Шиење Фустани Облека-Чипка Ткаенина за Фустани-Чипка Ткаенина за Занаети-Чипка Ткаенина за венчаница - Чипка Ткаенина за Завеси-Чипка Ткаенина за Маса Крпа-Декоративна Чипка Ткаенина-за Шиење Материјали Ткаенина-за Шиење Материјал и Залихи, Чипка ткаенина за Декорација Занает Моден Дизајн Свадба Партија се Облекуваат.за деца; Домашна декорација : coasters, паричници, кутии за тоалетна хартија, папки, итн.Дизајн : Оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатен. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн. ★БРЗА ИСПОРАКА НА САД, кои се ИСПРАЌААТ од СТРАНА на DHL превозот метод!!.-Погоден за чипка везови ткаенини погодни за мода се облекуваат дама, шамија, наметки, венчаница, вечер фустан, Здолниште на Дното и дома декорација, кукли облека итн. страна на курирската служба DHL. ★ПОВОД : Ова нигерија чипка ткаенина е погодна за жени,девојки,мажите,свадба, забава, роденден, и било која друга прилика.-Брза испорака, предаден од страна на DHL,FEdex. ★ЧИПКА ТКАЕНИНА за УПОТРЕБА : Овој чипка ткаенина може да се користи за фустани, матурски фустани, деверуша фустани, свадба фустани, tablecloths, табела опфаќа/тркачи, перници, home /настан украси,особено за Нигериската традиционална свадба/партија прослава Асо Ebi униформа фустан.

За стоката

Слична стока во категоријата