0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мали Loom, Speedweve Тип Ткаат Алатка, Почетници Дрвени Loom, Погодно darning Машина, Поправка Алатка за Полнење Домаќинство Лесно да се носат

Мали Loom, Speedweve Тип Ткаат Алатка, Почетници Дрвени Loom, Погодно darning Машина, Поправка Алатка за Полнење

DEN 967.20
Това е достапна

Износот

[СОВРШЕНА СТРУКТУРА] : Уредот се Состои од Два Дела Метал со Куки и Дрвена Диск.Делови Се меѓусебно Поврзани со Трајни Гумени Бендот. [ПОГОДЕН ЗА ПОЧЕТНИЦИ] : Само се Водат Ткаенина во текот на Алатката, Употреба на Гума Бендови да се Поправи Ткаенина и Loom во Место, го Поставите Вашиот Warps и Се Ткаење.Идеален за Darning и Уметноста на Дизајн Планови. [ПОГОДНО] : најзгодно Darning Машина.голема Површина Може да Бидат би се обединиле Брзо и Лесно.Идеален за Darning и Уметноста на Дизајн Планови.се справува со Поправка на Мали Дупки во Облека, Можете Да Креирате мостри во Дизајнот. [DIY] : Појавата на Мини е Многу Креативни, и Тоа Може да се Направи Вашата Работа Повеќе Едноставен и Лесен.Можете Да Користите Било Боја Колокација, Така Што Можете Да го Користите Вашиот Идеи за Поправка. [НАЈДОБАР ПОДАРОК] : Овој Уред Може да Создадат Прекрасни Креации за Занает Љубовници.Тоа Не Би било во Ред Избор за да се Даде Како Подарок за Пријатели или Семејството.Тоа е, исто Така, Промовира Креативност во Вашите Деца. 1.Направени од високо квалитетен материјал,издржливи и долготрајни.2.Лесен за користење : само се водат ткаенина во текот на алатката, употреба на гума бендови да се поправи ткаенина и loom во место, го поставите вашиот warps и се ткаење.3.Голема површина може да бидат би се обединиле брзо и лесно.Идеален за darning и уметноста на дизајн планови.4.Уредот се справува со поправка на мали дупки во облека, можете да се создаде Различни модели во дизајнот.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обиде најдобро да ви помогне.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект Опис : Главен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 10/20/30cm1 поставите x Ткаат Алатка.

За стоката

Слична стока во категоријата