0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DYNWAVE 8pcs Beechwood Ткаење Плетење Шатл Стап Шатл DIY Алатка 165mm

DYNWAVE 8pcs Beechwood Ткаење Плетење Шатл Стап Шатл DIY Алатка 165mm

DEN 268.80
Това е достапна

Износот

Одличен додаток за ткаење /плетење ракотворби,одговараат за правење џемпер ,шамија,ѕид виси занаети итн.Направен од природно дрво, добро изшкуркан и безбедно мазна работ, лесно за рака држи.Совршен за родител-дете активности,DIY наставата,и како младите можат да научат вистински tapestry ткаење,да се развие деца прирачник способност и интерес во занаетчиството.Тие може да бидат големи подароци за плетење љубовници.Професионален дизајн за ликвидација и ткаење, долго се справи со стил за лесно користење.Опис : - Изработени од природни дрво, добро изшкуркан и безбедно мазна работ, лесно за рака држи. - Професионален дизајн за ликвидација и ткаење, долго се справи со стил за лесно користење . - Одличен додаток за ткаење /плетење ракотворби,одговараат за правење џемпер ,шамија,ѕид виси занаети итн. - Совршени за родител-дете активности,DIY наставата,и како младите можат да научат вистински tapestry ткаење,да се развие децата прирачник способност и интерес во занаетчиството. - Тие може да бидат големи подароци за плетење љубовници.Спецификација : - материјал : природни букови дрва - боја : природна дрво боја - Должина Околу 165mm Package Вклучува : 8 парчиња ткаење шатл.

За стоката

Слична стока во категоријата