0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Esquirla 8X Природни Beechwood Плетење Шатл Стапови Род Loom Машина DIY Рака Алатки

Esquirla 8X Природни Beechwood Плетење Шатл Стапови Род Loom Машина DIY Рака Алатки

DEN 695.76
Това е достапна

Износот

Професионален дизајн за ликвидација и ткаење, долго се справи со стил за лесно користење.Тие може да бидат големи подароци за плетење љубовници.Одличен додаток за ткаење /плетење ракотворби,одговараат за правење џемпер ,шамија,ѕид виси занаети итн.Совршен за родител-дете активности,DIY наставата,и како младите можат да научат вистински tapestry ткаење,да се развие деца прирачник способност и интерес во занаетчиството.Направен од природно дрво, добро изшкуркан и безбедно мазна работ, лесно за рака држи.Опис : - Изработени од природни дрво, добро изшкуркан и безбедно мазна работ, лесно за рака држи. - Професионален дизајн за ликвидација и ткаење, долго се справи со стил за лесно користење . - Одличен додаток за ткаење /плетење ракотворби,одговараат за правење џемпер ,шамија,ѕид виси занаети итн. - Совршени за родител-дете активности,DIY наставата,и како младите можат да научат вистински tapestry ткаење,да се развие децата прирачник способност и интерес во занаетчиството. - Тие може да бидат големи подароци за плетење љубовници.Спецификација : - материјал : природни букови дрва - боја : природна дрво боја - Должина Околу 165mm Package Вклучува : 8 парчиња ткаење шатл.

За стоката

Слична стока во категоријата