0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ayrsjcl Колче Одбор Кука Поставите Loom Комплет Плетење 4 Големина Ткаење Шамија Ткаење DIY Занает Долго Облик Пластични Алатка Пригушувач Хоби Кејп Shawl

Ayrsjcl Колче Одбор Кука Поставите Loom Комплет Плетење 4 Големина Ткаење Шамија Ткаење DIY Занает Долго Облик

DEN 730.08
Това е достапна

Износот

Материјал : ABS пластика.Димензии : должина на пластични наѕира од долго да кратко како што следува : 56 cm (22"), 45 cm (17.7"), 35 cm (13.8"), 24 см (9.4").Ширина е за 5 cm (2").Одличен лесен, забавен, фантастична корисна алатка во собата за вас.Идеален за плетење чорапи, Shawls, капи и повеќе.Спецификација : Пакет се Вклучени : .1 X настава mannual на англиски јазик.Димензии : должина на пластични наѕира од долго да кратко како што следува : 56 cm (22"), 45 cm (17.7"), 35 cm (13.8"), 24 см (9.4").1 Поставите x плетење loom.Ширина е за 5 cm (2").Материјал : ABS пластика.Забелешка : боја на објектот ќе биде по случаен избор.

За стоката

Package Included:
.
1 X instruction mannual in English. :
Size:
the length of the plastic looms from long to short as follows
1 Set x knitting loom. :
Width is about 5 cm (2). :
Material:
ABS plastic.
The color of the item will be at random. :

Слична стока во категоријата