0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ringside Пондерирана Вест

Ringside Пондерирана Вест

DEN 1559.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Целосен сет на тегови вклучени.Тежина прилагодливи од 2 до 22 lbs.Двојно кука & врзете ремени за стабилност.Специјално дизајнирани за да се зголеми вашиот нога сила и аеробна издржливост.Доаѓа во комплет со целосен сет на тегови дека може да се прилагоди од 2 до 22 lbs.Идеален за пат работа, торба работа или shadowboxing.Специјално дизајнирани за да се зголеми вашиот нога сила и аеробна издржливост.Двојно кука & врзете ремени за стабилност.

За стоката

Слична стока во категоријата