0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TE КОНЕКТИВНОСТ 2178438-1 20-24 AWG Не се Изолирани 6.3 СРС F-Пролет што в Receptacle - 15000 Item(s)

TE КОНЕКТИВНОСТ 2178438-1 20-24 AWG Не се Изолирани 6.3 СРС F-Пролет што в Receptacle - 15000 Item(s)

DEN 20440.80
Това е достапна

Износот

Contact Material Switches : Челик; Contact Plating : Никел;.Пол : Женски; Operating Temp Range : 250 °C;.Style Crimp Terminals : Не-Изолирани; Material Crimp Terminals : Receptacle; Wire Gauge : AWG 20-24;. 20 - 24 AWG Не се Изолирани 6.3 СРС F-Пролет што в Receptacle * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

За стоката

Слична стока во категоријата