0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin Простор Алуминиум Тенџере Rack (Боја : Сребро, Големина : 39.5 24.5 cm) (Боја : Сребро, Големина : 39.5 24.5 cm) Микробранова Дребулии Тегла

TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin Простор Алуминиум Тенџере Rack (Боја : Сребро, Големина : 39.5 24.5

DEN 667.20
Това е достапна

Износот

Големина Опис : големина на сликата е стандардна големина.Да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали и абразивни средства за чистење.Понудата е доволно, спецификациите се заврши, квалитетот е загарантирана, квалитетот е загарантирана, и на клиентите се обидува да ги задоволи потребите на различни клиенти.Трапезоидна складирање, завртка конекција е постабилна.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Ве молиме да се разбере дека тоа не влијае на користењето на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Тип на побарувачката.Мило дизајн, "S" партиција ѕид дренажа.Забелешка : Поради снимање на животната средина, влијанието на снимањето на светлината и на екранот ќе се произведуваат малку боја разлика.Вода фах, отстранлив планината.Таа има огромна производство база, силна линија за производство и строга квалитетот на тестирање.Компатибилен со manual (рачно мерење, ве молам прости 1 CM~2 CM грешка.Водоотпорен и доказ, силна носивоста.Големина : 39.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Име на производ : Тенџере rack Quantity : 1*Тенџере rack Material : Space aluminum Product карактеристики : не е лесно да ' рѓа, не е лесно да бледнее, не е лесно да се black Carrying капацитет : 30 KGApplicable простор : бања тоалет, бања, кујна, дневна room Applicable ѕид површината : се изедначи плочка мазна мермер цврсто дрво ѕид мазни метал мазна стакло матирано стакло антички тули wall Product Нега : Секогаш исплакнете површината на крпа управување со вода и исушете ја со мека крпа.Употреба на средна температура течни и безбоен чаша вода да се исчисти hardtoclean дамки.

За стоката

Слична стока во категоријата