0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тенџере Рек Кујна Мултифункционален Rack (Боја : Сребро, Големина : само 11,6 15cm) (Боја : Сребро, Големина :

TANGIST Агол Маса Стојат Кујна Полица lixin 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тенџере Рек Кујна Мултифункционален Rack

DEN 2205.60
Това е достапна

Износот

Тип на побарувачката.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Забелешка : Поради снимање на животната средина, влијанието на снимањето на светлината и на екранот ќе се произведуваат малку боја разлика.Ако имате проблеми со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас на прво време, ние може да ви обезбеди со repalce/враќање на услугата.Големина Опис : големина на сликата е стандардна големина.Употреба на средна температура течни и безбоен чаша вода да се исчисти hardtoclean дамки.Таа има огромна производство база, силна линија за производство и строга квалитетот на тестирање.Храбар челик бар поддршка, nonslip силикони ракав прави сечење одбор постабилна.Челични ленти има мазна и полиран површина, без остри рабови.Понудата е доволно, спецификациите се заврши, квалитетот е загарантирана, квалитетот е загарантирана, и на клиентите се обидува да ги задоволи потребите на различни клиенти.Големина : само 11,6*15cm| во Боја : Silver Our компанија е професионална производител на крпа рек производи.Да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали и абразивни средства за чистење.Ве молиме да се разбере дека тоа не влијае на користењето на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.Име на производ : Тенџере rack Quantity : 1*Тенџере rack Material : 304 од не 'рѓосувачки челик+ABSProduct карактеристики : не е лесно да' рѓа, не е лесно да бледнее, не е лесно да се black Carrying капацитет : 30 KGApplicable простор : бања тоалет, бања, кујна, дневна room Applicable ѕид површината : се изедначи плочка мазна мермер цврсто дрво ѕид мазни метал мазна стакло матирано стакло антички тули wall Product Нега : Секогаш исплакнете површината на крпа управување со вода и исушете ја со мека крпа.Компатибилен со manual (рачно мерење, ве молам прости 1 CM~2 CM грешка.

За стоката

Слична стока во категоријата