0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Авто Ventshade AVS 194944 Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflector, 4-Парче Сет за 2006-2011 Хонда Граѓански

Авто Ventshade AVS 194944 Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflector, 4-Парче Сет за 2006-2011 Хонда Граѓански

DEN 1420.80
Това е достапна

Износот

Не постои посебна хардвер потребни и нема дупчење е потребно, Во-Каналот е патентиран дизајн, лесно да се обезбедува во прозорец на каналот или по должината на гума печат со пред-применета 3 M автомобилската лента.

За стоката

Слична стока во категоријата