0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Авто Ventshade AVS 194344 Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflector, 4-Парче Сет за 2004-2009 Dodge Durango, 2007-2009 Dodge Aspen

Авто Ventshade AVS 194344 Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflector, 4-Парче Сет за 2004-2009 Dodge Durango,

DEN 597.12
Това е достапна

Износот

Дополнително, производот го држи сонцето надвор од твоите очи, им овозможува на свеж воздух промет да ги отстрани застоена, smoky воздух и ви овозможува да ги чувате вашиот прозорец разбиена додека паркирани, имајќи внатрешни работи ладилникот.AVS Во-Канал Ventvisors се дизајнирани за да се заврши на изгледот на вашето возило додавање суптилни стил, додека одржување на функционалноста сакаш од страна на прозорецот deflector.Им овозможува на свеж воздух и да се природно да циркулира преку отворени прозорци, додека одржување на дожд надвор.Инсталира во минути, без дупчење или специјален хардверски потребно; ве Молиме имајте во предвид специјални инструкции за Канал Ventvisors на упатство за инсталација.Апсолутно не ја допира вашето возило е крај.На AVS Во-Канал Ventvisor, или од страна на прозорецот deflector, е направена во САД, прецизност-конструиран за строго се вклопуваат.Не постои посебна хардвер потребни и нема дупчење е потребно, Во-Каналот е патентиран дизајн, лесно да се обезбедува во прозорец на каналот или по должината на гума печат со пред-применета 3 M автомобилската лента.Во Канал е патентиран дизајн, лесно да се обезбедува во прозорец на каналот или по должината на гума печат со пред-применета 3 M автомобилската лента.На Ventvisor им овозможува на свеж воздух и да се природно да циркулира преку отворени прозорци, додека одржување на дожд надвор.AVS нуди најсеопфатна Ventvisor возило апликација покриеност за возачите на камиони, спортски автомобили, CUVs, комбиња и патнички автомобили.Во-Канал Ventvisor е aerodynamically дизајниран да се вклопуваат убаво со вашите возила контури.На Ventvisor инсталира во прозорецот канал за рационализација на изглед, но сепак им овозможува на свеж воздух и да се природно да циркулира преку отворени прозорци, додека одржување на дожд и ветер од.Дополнително, производот го држи сонцето надвор од твоите очи и ви овозможува да ги чувате вашиот прозорец разбиена додека паркирани, имајќи внатрешни работи ладилникот.

За стоката

Слична стока во категоријата