0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Авто Ventshade AVS 194512 Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflector, 4-Парче Сет за 2005-2012 Nissan Pathfinder

Авто Ventshade AVS 194512 Во-Канал Ventvisor Страна на Прозорецот Deflector, 4-Парче Сет за 2005-2012 Nissan Pathfinder

DEN 1010.40
Това е достапна

Износот

Сите AVS Ventvisors се направени од високо квалитетен акрилик материјал, што значи дека тие се одржи нивната боја на чад и се само правото дебелина да биде силна, но, сепак, флексибилни, за совршено се вклопуваат.

За стоката

Слична стока во категоријата