0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Pacifica Убавина | Индиски Кокос Нектар Коса & Тело, Спреј | 6 fl мл, 4 Pack | Сите Природни Коса и Тело Магла | Вегетаријанската и без Суровост | Phthalate-Бесплатно, Paraben-Free | Чисти М?

Pacifica Убавина | Индиски Кокос Нектар Коса & Тело, Спреј | 6 fl мл, 4 Pack | Сите Природни Коса и Тело Магла

DEN 287.76
Това е достапна

Износот

Светло, алкохол-слободен спреј наменета за покривање на вашето тело од косата до пети во неверојатен мирис.Ова топло, спарно мешавина од кокос и нежни крем ванила е чиста ambrosia.Состојки сакаме : природни и етерични масла.Формулиран без SLS, сулфати, parabens и нафта. 100% Вегетаријанската и Суровост-слободни.Забелешка : ќе Има мало боја отстапувања на производот при формулирањето на производи со природни мириси.Индискиот Кокос Нектар коса и тело Магла е светло алкохол-слободен Спреј наменета за покривање на вашето тело од глава до пети во неверојатен мирис.Своите сензуални и вкусна комбинација е инспириран од патува на далечни дестинации.Ова топло спарно мешавина од кокос и нежни крем ванила е чиста ambrosia.

За стоката

Слична стока во категоријата