0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Softsoap Exfoliating Тело Измијте Пумпа, Lustrous Сјај Розева Роза & Ванила - 32 Течност Унца Пумпа

Softsoap Exfoliating Тело Измијте Пумпа, Lustrous Сјај Розева Роза & Ванила - 32 Течност Унца Пумпа

DEN 1207.20
Това е достапна

Износот

Exfoliating тело измијте пумпа.Формулиран без parabens и phthalates.Ph балансирана за вашата кожа.Го задржува кожи на природната влажност.Дерматолог за да се тестираат.Softsoap Тело Измијте се, lustrous сјај роза и ванила, има богата, мирисна пенливата со мирис на роза и ванила.Оваа формула обезбедува со луксузно разгалено искуство, оставајќи ја кожата мека и блескав.

За стоката

Слична стока во категоријата