0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dokotoo Женска Зимска Топло Жан Јакна Стојат Јака Волна Лагер Sherpa Тексас Палта Подебели Outerwear со Џебови

Dokotoo Женска Зимска Топло Жан Јакна Стојат Јака Волна Лагер Sherpa Тексас Палта Подебели Outerwear со Џебови

DEN 1103.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Копче затворање.Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Жените зимски палта јакни.Жените Секојдневен Долг Ракав Јакни се кој стои јака копчето надолу,два странични џебови,долг ракав,можете да изберете стил ви се допаѓа.Лабава одговара дизајн може да се задржи топлината и да и се покаже на жените домот шарм,оваа јакна ќе го придружува со вас во секој студ ден.Жените руно јакна outwear е совршен натпревар со вашите омилени панталони,leggings, панталони, тексас фармерки, итн за луксузен изглед.Измијте се Препорачува Со Ладна Вода/Не Кајгана/Висат Или Линија Сува/Мијат со слични бои,кои ќе се зголеми на издржливост на вашата облека.Големина на : Мали | Боја : Сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Овој стилски руно јакна е особено погоден за зиморничав дена.На руно јакна и руно стојат јака може да ви обезбеди со топлина.На странични џебови се погодно за вас да се носат мали предмети како што се копчиња и ткива.Q1 : Точно да големината?.А1 : Нашата маици се стандардна големина, со цел вашата големина : S=НАС 4-6,M=НАС 8-10,L= НАС 12-14,XL=16-18,XXL=18-20. Q2 : тоа Ќе се намалат или исчезнат?.А2 : имавме направи некои тест,и ветување тоа нема да се намалат или исчезнат после миење.Q3 : Дали тоа има лоша миризба или чеша вас?.A3 : Нема лоша миризба да се најде,и ние направени од мека и високо квалитетни материјали,што нема да чеша вас,не грижете се.Q4 : тоа Е на иста боја како на сликата?.A4 : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи боја е иста со нашата маици,но ве молиме да знаат дека бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

За стоката

Слична стока во категоријата