0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LONGBIDA Жените Жан Јакна Излитен Изми Копчето До Исече Тексас Јакна Со Џебови

LONGBIDA Жените Жан Јакна Излитен Изми Копчето До Исече Тексас Јакна Со Џебови

DEN 839.76
Това е достапна

Износот

Копче затворање.Памук polyster мешавина ткаенина е кожата-friendly и удобен за вашата сеча.Класичен копчето-up дизајн го прави лесно да се слој над различни тимови.На оваа ретро тексас јакни со две градите лажни џебови, два страна коса страна џебови, turndown јака, копчето ракави за да ги собере многу елементи што сакате.Заврши со излитен полите за шик стил, оваа долги ракави жан јакна парови лесно, со само за сè во вашиот плакар.Голема исти да се покаже вашиот шармантни личности совршено во секоја прилика, но никогаш не излезе на стил.Со Излитен Изми дизајн и редовно се вклопуваат со сечење должина, ова копче-пред тексас јакна парови беспрекорно со различни врвови и bottoms.Заврши со излитен полите за шик стил, оваа долги ракави жан јакна парови лесно, со само за сè во вашиот плакар.Оваа жан јакна е погодна за партија, свадба, вечер, клуб, враќањето дома и секојдневно носење.Супер симпатична и мека не тврд материјал изгледа како момче се вклопуваат slouchy тексас јакна.Класичен одбиеме јака елемент да се покаже јакна,не надвор од мода.Преден џеб не е само за декорација, исто така, лесно може да се вклопи во нормален корисни.Копчето ракави лесно за ракави, тркалајќи.Ова е уште една крпа појавување стил.Уништени груба работ суровини hems дефинитивно ќе се направи што повеќе шармантен.Ова е различно со класичен жан јакна.

За стоката

Слична стока во категоријата