0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Круна Спортски Стока Сет од 3 Пара на Neoprene Тело Sculpting Рака Тегови со Стенд

Круна Спортски Стока Сет од 3 Пара на Neoprene Тело Sculpting Рака Тегови со Стенд

DEN 1679.76
Това е достапна

Износот

Се организираат и да ги чува до 3 пара на dumbells.Чувајте ги на трибина и надвор од подот!.Едноставни и стилски, простор за заштеда на дрво дизајн.Лесно да пристапите и да се стави настрана вашата тежина.Леано железо завиткани во дебел слој на трајни neoprene за удобен зафат дека е нежни раце и не бара ракавици.Компактен : 9.5" високи, 7.75" долго, и 3.5" широк.Вклучува 6 зајакнување на завртки за дополнителна стабилност.Собранието бара Филипс crosshead шрафцигер.Бескрајно разноврсна, тегови се суштински прилог на секоја фитнес режим или дом салата.Арм редови, goblet squats, притиска градите, bicep кадрици..постојат стотици вежбање, спакувани во една едноставна парче на опрема што се зајакне и ѕвонење од витално значење за мускулите во текот на горниот дел од телото и јадрото.Полесни тегови, исто така може да се дополнуваат аеробна вежба со екстра отпор за да согорите повеќе калории.Се користат рачни тегови да пресилвам активности како моќ одење, џогирање, дури и физичка терапија и јога.Обложен со дарежлива слој на шарени, удобен neoprene, овие рачни тегови направи идеален тренингот партнери.На лесно cushioned neoprene е лесен за контрола и нема да се масна со пот, така што никогаш нема да треба пар на ракавици.Бројките се големи и јасно, триаголник дизајн отпорен на возен кога не е во употреба, и компактна големина го прави тоа за нив cinch да ги зачувате, или да се заедно за патување.Вклучени стојат assembles брзо и обезбедува во место со 6 вклучени завртки.

За стоката

Слична стока во категоријата