0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Shogun Спортски Гира. Хексадецимален Тегови. Се продаваат како Пар. Достапни од 5-55 LBS. за Дома Вежбање, Тежина & Сила за Обука.

Shogun Спортски Гира. Хексадецимален Тегови. Се продаваат како Пар. Достапни од 5-55 LBS. за Дома Вежбање, Тежина

DEN 1679.76
Това е достапна

Износот

ВИСОК-КВАЛИТЕТ На : Shogun Спортски Хексадецимален Тегови се направени од цврст железо и имаат тешки-должност, гума спакувани глави за да се минимизира бучавата и ограничување на употреба и абење на вашиот тротоарите и тегови себе.Станот шестоаголни глави помогне во спречување на тркалање и да се овозможи полесно складирање.Овие Тегови се продаваат како пар и се со тежина индикатори на двете страни на главата.ЕРГОНОМСКИ РАЧКИ : Од Shogun Спортски Хексадецимален Тегови имаат хром-галвански се справува со ергономски дизајниран за некоја фирма, но се чувствуваат удобно во секое зафат стил.Дршката дијаметар за 5-10 LB е 25ММ и 35 MM за 15 LB и погоре.РАЗНОВРСНА : Тегови се лесни за употреба и чување и се одличен тренинг алатки за секоја фитнес ниво.Сет тегови, може да ви овозможи да се изврши доста секоја вежба вклучувајќи squats, deadlifts, преси и дури и изолирани вежби, без да бара многу простор.ИЗДРЖЛИВИ : Гумени Спакувани Тегови дојде со слој на анти- ' рѓа третман кој ќе се осигура вашата тегови, ќе трае долго време.Секој гира е индивидуално бројат и ќе има толеранција од +/- 3%.КВАЛИТЕТОТ на ПРВО место : Shogun Спортски е НИ Ветеран во Сопственост и управувани од компанијата; ние ги тестираме сите наши производи и однесување 100% КК инспекции за да бидете сигурни дека тие ќе се изврши до очекувањата.

За стоката

Слична стока во категоријата